Black and Blue (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Black and Blue (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Black and Blue (2019)

1313
       HD

Loading…

'Black and Blue' është një film aksion, thriller rreth një fillestareje në forcat e policisë e cila pasi dëshmon një vrasje nga partneri i saj, bëhet shënjestër e të gjithëve, kriminelëve dhe policëve të korruptuar.