Black and Blue (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Black and Blue (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Black and Blue (2019)

2324
  108 min  •  2019  •  HD  •  5.6

Loading…

Një police e re duhet të përballet me identitetin e saj si zezake dhe me profesionin e saj kur sheh dy policë të korruptuar që kryejnë vrasje.