Big Bad Wolves (2013) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Big Bad Wolves (2013)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Big Bad Wolves (2013)

206
  110 min  •  2013  •  HD  •  6.8

Loading…

Një sërë vrasjesh brutale bëjnë jetët e tre burrave të përplasen. Babai i viktimës më të fundit që kërkon hakmarrje, një oficer policie që ka marrë drejtësinë në duart e tij dhe ka dalë jashtë kufijve të ligjit dhe i dyshuari kryesor i vrasjeve - një mësues i fesë që arrestohet dhe lihet i lirë për shkak të një gabimi policor.