Bernie The Dolphin (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bernie The Dolphin (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Bernie The Dolphin (2018)

4519
  88 min   •  2018  •  HD  •  5.1

Loading…

Në plazhet e St. Agustinës, në Florida, fëmijët e familjes Rajan luftojnë për të mbrojtur mikun e tyre, delfinin Berni, që të bashkohet me familjen e tij dhe të mos i shkatërrohet shtëpia ku jeton.