Bernie the Dolphin 2 (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bernie the Dolphin 2 (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Bernie the Dolphin 2 (2019)

1208
  98 min  •  2019  •  Full HD  •  6.9

Loading…

Delfini Berni dhe këtë herë do të përballet me kriminelët që duan të hakmerren ndaj tij dhe kujdestarëve të tij. Por njëri prej kriminelëve do të dalë jashtë planit dhe kjo do i ndyshojë gjërat.