Barry Lyndon (1975) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Barry Lyndon (1975)

Loading...

Barry Lyndon (1975)

2121
  185 min     1975 HD 8.1

Loading…

Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.