Bad Match (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bad Match (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Bad Match (2017)

1318
  90 min     2017 HD 5.6

Loading…

Herris duket sikur i ka të gjitha: një punë të mirë, shumë miqësi dhe një jetë seksuale aktive fal një sërë aplikacionesh për takime. Por e gjithë kjo ndryshon kur ai çiftohet me Rajlin, një vajzë që i ngjitet si rrodhe dhe fsheh diçka të dyshimtë.