Bad Boys for Life (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bad Boys for Life (2020)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Bad Boys for Life (2020)

1644
    •   •  HD  • 

Loading…

Marcus Burnett tani është inspektor policie dhe Mike Lowery është në krizën e moshës së mesme. Ata ribashkohen përsëri kur një mercenar shqiptar, vëllanë e të cilit kanë vrarë, u premton një bonus të majmë...