Atone (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Atone (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Atone (2019)

1816
  97 min     2019 HD

Loading…

Një ish-ushtarake, Laura Bishop, shkon për të filluar punë në kishën më të madhe në Amerikë dhe detyrohet të heqë qafe një grup rrëmbyesish në momentin që merr vesh se vajza e saj ka mbetur brenda.