Ashes in the Snow (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ashes in the Snow (2018)

Loading...

Ashes in the Snow (2018)

3090
  98 min     2018 HD 7.2

Loading…

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një artiste 16-vjeçare lituaneze dhe familja e saj dëbohen në Siberi, ndërsa Stalini brutalisht shkatërron rajonin e Balltikut. Jeta në internim i vë ata përballë vuajtjesh, mes të cilave, qëndron edhe një ushtarak ruso-ukrainas...