Armour of God (1986) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Armour of God (1986)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Armour of God (1986)

10462
  88 min  •  1986  •  HD  •  7.1

Loading…

Xheki Çan dhe ndihmësi i tij i paaftë nisen në një kërkim pëmes Europës që të gjejnë një thesar misterioz i cili ndodhet nën zotërimin e një organizate të errët murgjish.