Aquaman (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Aquaman (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Aquaman (2018)

13216
  153 min     2018 Full HD 7.3

Loading…

Artur Këri mëson se është trashëgimtari i mbretërisë nënujore të Atlantisit dhe duhet të ecë përpara për të udhëhequr popullin e tij dhe për t'u bërë një hero për botën.