Ant-Man and the Wasp (2018)

Ant-Man and the Wasp (2018)

7477
Viti: 2018 Cilësia: HD IMDb: 7.4

Ndërkohë që Skot Lang përpiqet të gjej balancën midis të qenit një baba dhe një superhero, Houp Van Dajn dhe Doktor Hank Pim sjellin një mision urgjent, në të cilin Ant-Man duhet të bashkëpunoj me Grerëzën, për të zbuluar sekrete nga e shkuara e tyre.