Annabelle Comes Home (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Annabelle Comes Home (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Annabelle Comes Home (2019)

5394
  106 min  •  2019  •  HD  •  6.0

Loading…

Të vendosur për të mos e lejuar Anabelën të shkaktojë trazira të tjera, hetuesit paranormalë Ed dhe Loren Uoren e mbyllin kukullën brenda dhomës së objekteve në shtëpinë e tyre. Por, kur kukulla zgjon shpirtrat e këqij të dhomës, ajo shpejt shndërrohet një natë terrori për vajzën 10-vjeçare të çiftit dhe miqtë e saj.