Angels Fallen (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Angels Fallen (2020)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Angels Fallen (2020)

776
  86 min  •  2020  •  HD  • 

Loading…

Pas humbjes tragjike të gruas së tij duke luftuar me forcat e errëta, ​​Gabrieli ribashkohet me skuadrën e tij të mëparshme të gjahtarëve të djajve. Pasi humb një pjesë të ekipit të tij, Gabrieli duhet të përballet me të kaluarën e tij tragjike dhe të vendosë se kush është me të vërtetë mik apo armik.