Angel Has Fallen (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Angel Has Fallen (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Angel Has Fallen (2019)

5462
  121 min  •  2019  •  Full HD  •  6.6

Loading…

Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.