Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

Loading...

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)

2142
  94 min     2004 HD 7.2

Loading…

Ron Burgendi është prezantuesi më i njohur i lajmeve në San Diego gjatë viteve 1970. Por çdo gjë ndryshon për të dhe për ekipin e tij kur në staf bashkohet një femër e bukur dhe joshëse.