Always (2011) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Always (2011)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Always (2011)

783
  108 min  •  2011  •  HD  •  7.8

Loading…

Një histori dashurie me në qendër ish-boksierin Çul-min dhe operatoren e verbër Jung-hua, e cila rrezikon të mbetet përjetësisht e verbër. E vetmja mënyrë për t'i shpëtuar shikimin është kthimi i Çul-minit në ringun e boksit, por kjo gjë do t'i rrezikonte jetën.