Alpha (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Alpha (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Alpha (2018)

12889
  96 min   •  2018  •  HD  •  7.0

Loading…

Në të kaluarën parahistorike, një i ri përpiqet të kthehet në shtëpi pasi ndahet nga fisi i tij gjatë një gjuetie. Ai gjen një ujk i cili bëhet shoqëruesi i tij i udhëtimit dhe fillon një miqësi që do të ndryshonte njerëzimin.