All the Boys Love Mandy Lane (2006) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
All the Boys Love Mandy Lane (2006)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

All the Boys Love Mandy Lane (2006)

473
  90 min  •  2006  •  HD  •  5.5

Loading…

Një grup nxënësish gjimnazi ftojnë Mendi Lejnin, një vajzë të pafajshme dhe të dëshirueshme, në një festë fundjave në një fermë të izoluar. Ndërkohë që festa vazhdon, numri i pjesëmarrësve fillon të zvogëlohet në mënyrë misterioze.