All I Wish (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
All I Wish (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

All I Wish (2017)

6872
  94 min  •  2017  •  HD  •  5.1

Loading…

Një stiliste aspiron të gjejë suksesin në profesion dhe në dashuri. Historia ndërpritet një herë në vit, gjithmonë në të njëjtën datë: në ditëlindjen e saj.