Alita: Battle Angel (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Alita: Battle Angel (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Alita: Battle Angel (2019)

6328
  122 min  •  2019  •  HD  •  7.5

Loading…

Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se kush është dhe qëllimin pse është krijuar.