Alex Cross (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Alex Cross (2012)

Loading...

101AVENTURA.AL

Alex Cross (2012)

3013
  101 min     2012 HD 5.1

Loading…

Një hetues vrasjesh, shtyhet përtej kufijve të tij morale dhe fizike ndërsa ai ndjek një vrasës me pagesë i cili është i specializuar në tortura dhe gjymtime.