Agora (2009) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Agora (2009)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Agora (2009)

10817
  127 minuta  •  2009  •  HD  •  7.2

Loading…

Një dramë historike e vendosur në Egjiptin Romak, për filozofen Hypatia të Aleksandrisë dhe lidhjen e saj me skllavin e saj Davus, i cili është i ndarë mes dashurisë për të dhe mundësisë për të fituar lirinë duke u bashkuar me valën në rritje të Kristianizmit....