After the Sunset (2004) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
After the Sunset (2004)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

After the Sunset (2004)

497
  97 min  •  2004  •  HD  •  6.3

Loading…

Dy hajdutë profesionistë do të tërhiqen pas një misioni të fundit të suksesshëm. Duke qëndruar në parajsën e tyre tropikale, ferra e tyre e vjetër, agjenti Lloyd i FBI-s, shfaqet për t'u siguruar se ata janë tërhequr, por kur Lloyd sheh të ankoruar në një port anijen luksoze të quajtur “Diamond Cruise” ai bindet se ata s'janë tërhequr dhe anija është hapi i tyre i radhës...