Adrift (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Adrift (2018)

Loading...

Adrift (2018)

7359
  96 min     2018 HD 6.7

Loading…

Historia e vërtetë e Tami Oldham dhe Riçard Sharpit, të cilët po lundronin krejt të vetëm në oqean, gjatë një prej uraganeve më katastrofike në histori. Pas stuhisë, Tami e gjen Riçardin të lënduar rëndë dhe jahtin e tyre, të shkatërruar. Ajo duhet të gjejë forcën dhe vendosmërinë për të shpëtuar.