Addio fottuti musi verdi (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Addio fottuti musi verdi (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Addio fottuti musi verdi (2017)

2265
  93 min  •  2017  •  HD  •  5.6

Loading…

Ciro është një pjoktues grafik i aftë. Pas shumë përpjekjeve për të gjetur punë në Itali, ai vendos të marrë pjesë në një konkurs dhe t'i dërgojë rezymenë e tij alienëve.