Abominable (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Abominable (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Abominable (2019)

202
  97 min  •  2019  •  HD  •  7.0

Loading…

Tre adoleshentë përpiqen të kthejnë një njeri dëbore në shtëpi teksa shmangin një burrë të pasur dhe një zoologe që duan ta marrin atë për qëllimet e tyre.