Abigail (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Abigail (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Abigail (2019)

602
  110 min  •  2019  •  HD  •  5.6

Loading…

Ebigejll jeton në një qytet të izoluar shumë vite më parë, për shkak të një sëmundjeje misterioze. Babai i Ebit ishte një nga të infektuarit dhe e arrestuan kur ajo kur gjashtë vjeçe. Duke iu kundërvënë autoriteteve për të gjetur babanë e saj, Ebi mëson se qyteti i saj është në të vërtetë i mbushur me magji. Dhe zbulon që ajo vetë ka aftësi të jashtëzakonshme magjike.