A Wizard's Tale (2018) aka Here comes the Grump – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Wizard’s Tale (2018) aka Here comes the Grump

Loading...

101AVENTURA.AL

A Wizard’s Tale (2018) aka Here comes the Grump

4026
  97 min     2018 HD 5.0

Loading…

Mbretëri tullumbacesh, dragonj policie të përgjumur dhe magjistarë të lumtur... kështu i mban mend Terri përrallat e gjyshes së tij. Vetëm se ato dalin të jenë të vërteta dhe jo aq të gëzueshme. Me çfarë do i duhet atij të luftojë për t'i kthyer gjërat e lumtura, siç ishin?...