A Witness Out of the Blue (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Witness Out of the Blue (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

A Witness Out of the Blue (2019)

383
    •  2019  •  HD  •  6.0

Loading…

Një thriller në Hong Kong për një detektiv dhe një papagall. Një ivestigim per të gjetur vrasësin e vërtetë me ndihmën e papagallit të tij, i cili ka parë gjithë ngjarjen.