A Star Is Born (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Star Is Born (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

A Star Is Born (2018)

4810
  136 min     2018 HD 8.1

Loading…

Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.