A Simple Favor (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Simple Favor (2018)

Loading...

A Simple Favor (2018)

5100
  117 min     2018 HD 7.1

Loading…

Stefani, një mama beqare shtëpiake bëhet shoqe me Emilin një mama në karrierë e cila ka të birin në të njëjtën shkollë me atë të Stefani. Por shoqëria e tyre komplikohet kur Emili zhduket pa lënë gjurmë dhe me shumë pikëpyetje. Ka vdekur apo e kanë vrarë?