A Private War (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Private War (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

A Private War (2018)

2382
  110 min     2018 HD 6.7

Loading…

Bazuar në një histori të vërtetë. Korrespondentja e njohur e luftës, Maria Kolvini është një grua e aftë, si për të pirë martini në shoqërinë e lartë, ashtu edhe për të qëndruar pranë ushtarakëve, mes zjarrit të luftës. E nxitur nga një dëshirë e vazhdueshme për të dhënë dëshmi të krimeve dhe për t'u dhënë zë atyre që nuk kanë zë, Kolvini hidhet pa frikë mes rrezikut, duke testuar vazhdimisht kufijtë mes guximit dhe çmendurisë.