A Madea Family Funeral (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Madea Family Funeral (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

A Madea Family Funeral (2019)

559
  109 min     2019 HD 4.2

Loading…

Një bashkim i gëzueshëm familjar kthehet në makth kur Medea dhe ekipi i saj udhëtojnë në Xhorxhia, ku ata gjejnë veten të papritur duke planifikuar një funeral që mund të zbulojë sekretet e padëshiruara familjare.