A Faithful Man (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Faithful Man (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

A Faithful Man (2018)

377
  75 min  •  2018  •  HD  •  6.3

Loading…

Mariana e lë Abelin për Polin, mikun e tij më të mirë dhe babanë e fëmijës së saj të palindur. Nëntë vjet më vonë, Poli vdes dhe Mariana kthehet me Abelin. Por, gjërat kanë ndryshuar për të dy dhe marrëdhënia e tyre s'mund të jetë më si dikur...