A Dark Place (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
A Dark Place (2018)

Loading...

A Dark Place (2018)

1693
  89 min     2018 HD 6.6

Loading…

Humbja e një djaloshi në një qytezë të qetë pyjore vendos në lëvizje një sanitar që pastron mbeturinat i cili vendoset në rolin e detektivit për të zgjidhur një hetim plot mister dhe rrezik.