5 Days of War (2011) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
5 Days of War (2011)

Loading...

101AVENTURA.AL

5 Days of War (2011)

3045
  113 min     2011 HD 5.6

Loading…

Një grup i gazetarëve Amerikan gjinden në një situate të pa këndshme në mes luftës Rusi dhe Gjeorgji...