21 Bridges (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
21 Bridges (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

21 Bridges (2019)

566
  99 min  •  2019  •  Full HD  •  6.6

Loading…

"21 URA" : Një ndjekje për të arrestuar dy të dyshuar për vrasjen e tetë policëve nxjerr në pah diçka më të madhe. Polic që janë përfshirë në kartele droge dhe drejtues të lart që e mbështesin këtë aktivitet.