1987: When the Day Comes (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
1987: When the Day Comes (2017)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

1987: When the Day Comes (2017)

2020
  129 min     2017 HD 7.8

Loading…

Në vitin 1987, Koreja është nën një regjim shtypës ushtarak. Marrja në pyetje e paligjshme dhe vdekja e një studenti ndezin qytetarët e thjeshtë për të luftuar për të vërtetën dhe për të sjellë drejtësi.