1917 (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
1917 (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

1917 (2019)

2648
  119 min  •  2019  •  Full HD  •  8.7

Loading…

Dy ushtarëve të rinj britanikë gjatë Luftës së Parë Botërore u jepet një mision i pamundur: të dërgojnë një mesazh të rëndësishëm në territorin armik dhe që do shpëtonte 1600 jetë, njëra prej të cilave jeta e vëllait të njërit prej ushtarëve.