10 Things I Hate About You (1999) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
10 Things I Hate About You (1999)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

10 Things I Hate About You (1999)

3574
  97 min  •  1999  •  HD  •  7.3

Loading…

Një adoleshente e bukur dhe e kërkuar, nuk del dot në takime deri sa të dalë edhe motra e saj e madhe grindavece. Zgjidhjen mundohet ta gjejë Kameroni, i cili ka rënë kokë e këmbë në dashuri me të, por nuk është aspak aq e lehtë sa duket.