1 Mile to You (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
1 Mile to You (2017)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

1 Mile to You (2017)

5304
  104 min  •  2017  •  HD  •  6.3

Loading…

Kur një adoleshent humbet të dashurën e tij në aksident tragjik, ai zbulon se vrapimi e mban atë të lidhur pas kujtimeve. Duke ndjekur kujtimin e saj, ai vrapon gjithnjë e më shpejt, duke lënduar kështu edhe veten. Trajneri dhe një vajzë e re, do të përpiqen të zbulojnë çfarë ndodh brenda tij...