1 Buck (2017) 16+ – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
1 Buck (2017) 16+
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

1 Buck (2017) 16+

7286
  90 min  •  2017  •  HD  •  7.0

Loading…

Nje ekzaminim i jetës së të ashtuquajturit "pëshpëritësi i kuajve", Bak Branaman, i cili u shërua nga trauma e fëmijërisë, abuzimi, që të bëhej një ekspert i marrëdhënieve mes kuajve dhe njerëzve.