0.0 Mhz (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
0.0 Mhz (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

0.0 Mhz (2019)

1069
  101 min  •  2019  •  HD  •  4.5

Loading…

Anëtarët e klubit “0.0 MHz”, që merren me eksplorimin e gjërave të mbinatyrshme, vendosin që të shkojnë në një shtëpi me fantazma dhe përpiqen që të thërrasin një shpirt.